Meniu
2018-11-08 / Renginiai

Seminaras „Inovacijų dėžutės“ pelno mokesčio lengvata

Šiemet Lietuvoje buvo įteisinta tarptautiniu mastu populiarėjanti „Inovacijų dėžutės“ mokestinė lengvata (angl. „IP Box“), kuri inovacijas kuriančiam verslui suteikia galimybę ženkliai sumažinti mokėtiną pelno mokestį. Lengvata taikoma pelnui iš programinės įrangos produktų ir patentais apsaugotų sprendimų panaudojimo.

Mokesčių konsultacijų studija „Inogama“ ir teisės bei intelektinės nuosavybės biuras „AAA Law“ maloniai kviečia Jus į renginį/ seminarą, kurio metu:

  • Paaiškinsime patentavimo proceso principus, siekiant atitikti „Inovacijų dėžutės“ reikalavimus.

PRANEŠĖJAI:

Saulius Bytautas, mokesčių patarėjas | Inogama, UAB

Specializuojasi pelno mokesčio lengvatų, ypač MTEP lengvatos, taikymo srityje. Konsultuoja inovacijas kuriančias įmones – IT, gamybos, paslaugų – mokesčių lengvatų klausimais, bendradarbiauja su mokslo ir studijų institucijomis, atstovauja klientus valstybės institucijose. Įgyvendino daugiau kaip 100 MTEP veiklų dokumentavimo projektų.

Aušra Pakėnienė ir Jurga Petniūnaitė, patentinės patikėtinės | advokatų kontora „AAA Law“

Turi daugiau kaip 20 metų darbo patirtį prekių ženklų registravimo, išradimų patentavimo ir patentų apsaugos srityje. Konsultuoja Lietuvos ir užsienio įmones intelektinės nuosavybės apsaugos portfelio formavimo ir strategijos klausimais, rengia ir teikia patentines paraiškas Lietuvos valstybiniam patentų biurui (VPB), Europos patentų tarnybai (EPT) bei Pasaulio Intelektinės Nuosavybės organizacijai (PINO), atstovauja prekių ženklų ir patentų ginčuose.

Seminaro data: 2018 m. lapkričio mėn. 15 d., (ketvirtadienis).
Seminaro pradžia: 9.00 val.
Trukmė: ~ 1,5 val.
Vieta: J. Galvydžio g. 3, Vilnius, 101 salė.

Prašome registruotis el.p. info@smtp.lt (nurodykite dalyvio vardą, pavardę, įmonės pavadinimą bei el.p.).