Meniu
2019-09-02 / Naujienos

Inovacijų savaitėje Šiaurės miestelio technologijų parkas kviečia į originalią pažintį su inovatorių Vilniumi

Šių metų festivalyje „Inovacijų savaitė 2019” Šiaurės miestelio technologijų parkas visus besidominčius inovacijomis ir atradimais kviečia dalyvauti pirmą kartą rengiamose orientavimosi žaidynėse „Inovatorių Vilnius”. Rugsėjo 18 dieną vyksiančių orientavimosi žaidynių metu komandos bus kviečiamos leistis į originalią pažintį su Vilniumi ir čia kuriamomis bei plėtojamomis inovacijomis.

Vilnius visada viliojo į jį atvykti gyventi ir dirbti įvairiausių sričių išradėjus ir inovatorius. Kadaise čia žmones stebino alchemikų bandymai ir demonstruojami fizikos eksperimentai, žavėjo „optikos menai”, matematiniai instrumentai ir „naudingos mašinos”, o „Vilniaus laikraščių” skiltis apie mokslo pasiekimus ir naujausius išradimus kėlė itin didelį susidomėjimą. Ne mažiau įdomios mūsų inovatorių taikomos idėjos ir šiandien, mus džiugina inovacijos kasdienybėje ir viešose miesto erdvėse, žavimės ir didžiuojamės pasaulinio pripažinimo vis dažniau sulaukiančių startuolių sėkmės istorijomis.

„Prisijungdami prie Inovacijų savaitės programos, norėjome pakviesti vilniečius pasižvalgyti po miestą nekasdienišku žvilgsniu ir atkreipti dėmesį, kaip sparčiai mūsų kasdienybėje prigyja inovatyvūs sprendimai. Taip pat norėjome pakviesti geriau pažinti ir inovacijas kuriančius žmones ar verslo subjektus, suprasti, kokį kelią turi nueiti idėja, kad taptų realiai įdiegta inovacija”, pasakoja Šiaurės miestelio technologijų parko projektų grupės vadovė Jolanta Jakavonytė.

Dalyvauti orientavimosi žaidynėse organizatoriai kviečia 3-5 žmonių komandas, kurios per gerą pusdienį turės atlikti 10 užduočių, susijusių su inovatoriais ir inovacijų istorijomis. Finišas ir trijų geriausių komandų apdovanojimai vyks Vilniaus miesto inovacijų pramonės parke (Vismaliukų g. 34).

***

Žaidimo pradžia – 14 val.
Žaidimo startas – Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje (Arsenalo g. 3).
Finišas – Vilniaus miesto inovacijų pramonės parke (Vismaliukų g. 34).

Judėjimo priemonės – visos įmanomos!

Santykis su inovacijomis – skatinamas! Nes už visas Lietuvos startuolių/inovatorių sukurtas ar Vilniuje plėtojamas inovatyvias priemones/technologijas, naudojamas žaidimo metu, bus skiriami papildomi taškai!

Norintiems dalyvauti – būtina registracija, vykstanti http://inovatoriu.orientacines.lt
Pakviesti dalyvauti draugus lengviausia socialiniame tinkle Facebook: http://bit.ly/InovatoriuOrientacines

Orientavimosi žaidynės „Inovatorių Vilnius” – vienas iš festivalio „Inovacijų savaitė 2019” renginių, kurį organizuoja Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA), o globoja Ekonomikos ir inovacijų ministerija.