Meniu
2017-12-02 / Renginiai

Kviečiame į pirmosios pagalbos mokymus: ,,Kaip padėti nukentėjusiam žmogui ir saugoti jo gyvybę, kol atvyks medikai?“

Kada?

lapkričio 28, 2017 10:00

Kur?

J. Galvydžio g. 3, 101 kab., Vilnius

,,Kaip padėti nukentėjusiam žmogui ir saugoti jo gyvybę, kol atvyks medikai?“
Lapkričo mėn. 28 d., 10.00 val. ryto VšĮ „Šiaurės miestelio technologijų parkas“ kviečia į nemokamą renginį – mokymą „Kaip padėti nukentėjusiam žmogui ir saugoti jo gyvybę, kol atvyks medikai“.
Daugybė įvairių sveikatai ir gyvybei pavojingų situacijų ištinka netikėtai ir nepasiruošus. O ruoštis reikėtų visiems, kad nebūtų per vėlu ir vėliau netektų dėl to gailėtis. Laiku ir tinkamai pasielgus, galima išgelbėti žmogaus gyvybę.
Temos:
  1. Didžiausios baimės teikti pirmąją pagalbą. Atpažinkite ir vertinkite aplinką. Požymiai, rodantys, kad žmogaus būklė pavojinga.
  2. Gaivinimo technika.
  3. Pirmoji pagalba nualpus.
  4. Pirmoji pagalba užspringus.
  5. Pirmoji pagalba kraujuojant.
  6. Pagalba patyrus elektros traumą.
  7. Kaip atpažinti insultą ar miokardo infarktą? Jūsų elgesys šių ūmių gyvybei pavojingų būklių metu.
  8. Jūsų elgesys epilepsijos priepuolio metu.
Seminaro dalyviai sužinos, kodėl taip svarbu tinkamai elgtis ir tuoj pat padėti nelaimės atveju. Bus kalbama apie veiksmų eiliškumo ir nuoseklumo svarbą, apie tinkamas priemones bei savęs apsaugą, teikiant pirmąją pagalbą.
Pranešėja – Rūta Paškevičienė turi ilgalaikę patirtį visuomenės sveikatos priežiūros srityje. Nuo 2008 m. vadovauja Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Sveikatos mokymo skyriui, kurio specialistai įvairiuose Lietuvos miestuose organizuoja ir veda privalomuosius sveikatos mokymus: higienos žinių ir įgūdžių, pirmosios pagalbos mokymus bei mokymus apie alkoholio, narkotinių ir psichoaktyvių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo poveikį žmogaus sveikatai. Rūta Paškevičienė organizuoja ir skaito privalomuosius sveikatos mokymus įvairių profesijų ar veiklos sričių darbuotojams: teikiantiems įvairias paslaugas (grožio, sveikatinimo, apgyvendinimo, laisvalaikio, socialines ir kt.), švietimo sistemos įstaigų darbuotojams, keleivinio transporto darbuotojams, darbuotojams, atsakingiems už pirmosios pagalbos suteikimą įmonėje, transporto priemonių vairuotojams. Kartu su kitų sričių laboratorijos specialistais, dalyvauja moksleivių sveikos gyvensenos projekte „Noriu augti sveikas“.
Mokymo data: 2017 m. lapkričio 28 d.
Seminaro pradžia: 10 val.
Trukmė: ~1-1,5 val. Vieta: J. Galvydžio g. 3, 101 kab., Vilnius
RENGINYS NEMOKAMAS
Kadangi vietų skaičius ribotas, būtina registracija el.pašturasa@smtp.lt