Meniu
2017-12-19 / Projektai

TV projektas „Lietuva gali“

2009 m. rugsėjį startavo nauja Lietuvos televizijos laida „Lietuva gali“, kuri yra didžiausio Lietuvoje SEB banko įgyvendinamos verslumo skatinimo iniciatyvos „SEB Verslo menas“ dalis. Tęstinės daugiametės iniciatyvos „SEB Verslo menas“ tikslas – pasitelkiant verslo ir akademinės bendruomenės patirtį, skatinti Lietuvos gyventojų verslumą, dalintis žiniomis bei sėkmingo verslo patirtimi, kurti verslo idėjoms palankias sąlygas.

Projektas truko 20 savaičių, buvo parodyta 15 laidų. Jose dalyvavo 13 įmonių iš visos Lietuvos: medienos perdirbimo, maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas teikiančios, mažmenine ir didmenine prekyba besiverčiančios, statybų verslo ir kt.

Kiekvieną antradienį, per LTV, 18.45 val. savo patirtimi ir patarimais laidose dalinosi didžiausią sėkmingo verslo patirtį turintys šalies verslininkai ir specialistai – Ignas Staškevičius, Antanas Zabulis, Robertas Dargis, Aurelijus Rusteika, Ramūnas Karbauskis, Kristupas Baublys, Paulius Senūta ir kiti. Laidoje dalyvavę ekspertai beveik visoms projekte dalyvavusioms įmonėms (dažniausiai – balansuojančioms ant išlikimo ribos) patarė atidžiau planuoti biudžetą, peržiūrėti atskirų sektorių pelningumą, o taip pat – stiprinti rinkodarą, aktyviau ieškoti pirkėjų ir pasisamdyti gerą pardavimų vadovą.

Projekto organizatorius: VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parkas

Projekto partneriai: Lietuvos televizija, dienraštis „Verslo žinios“

Projekto globėja: LR Ūkio ministerija

TV projekto „Lietuva gali“ laidų archyvas: http://www.sebverslomenas.lt/

Kontaktai:

Šiaurės miestelio technologijų parkas

J. Galvydžio g. 5, LT-08236 Vilnius

Tel.: +370 5 274 5411, Faks.: +370 5 274 5422

El. paštas: info@smtp.lt