Menu
2017-12-02 / Events

Kviečiame į kartojamą seminarą: “Interneto svetainės optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)”, I dalis

When?

November 22, 2017 10:00

Where?

J. Galvydžio g. 3, 101 kab., Vilnius.

Kviečiame į kartojamą seminarą: “Interneto svetainės optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)”, I dalis

Kviečiame į pakartotinį nemokamą seminarą, kurio tema “Interneto svetainės optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)”, I dalis.Seminaras orientuotas į pradedančiuosius, t.y. skirtas visiems, kas domisi interneto svetainės optimizavimo galimybėmis – verslininkams, įmonių vadovams, rinkodaros skyrių vadovams.Seminaro metu susipažinsite su SEO pagrindais ir sužinosite kuo jis gali būti naudingas Jūsų verslui.

Temos:

  • 2017 metų SEO tendencijos ir naujienos;
  • Google algoritmo principai;
  • Tinklapių optimizavimo metodai;
  • Vidinio optimizavimo principai ir pagrindai;
  • Optimizavimo principai ir pagrindai;
  • Svetainių reitingavimo faktoriai;
  • Atsakymai į klausimus.

Seminaro tikslas supažindinti B2B ir B2C verslo atstovus su pagrindiniais Google paieškos sistemos veikimo principais ir išsklaidyti klaidinančius gandus/nuomones apie SEO. Seminaro pabaigoje kiekvienas norintis galės gauti atsakymus į klausimus apie jo interneto svetainės optimizavimo galimybes.

Pranešėjas:

Patyręs SEO specialistas bei sėkmingai veikiančios internetinės rinkodaros agentūros www.bcon.lt įkūrėjas Vladimiras Malykh. Pagrindinė veikla: SEO optimizavimas, konsultacijos verslui, konversijų didinimas, online ir offline pardavimų plėtra. Veiklą pradėjęs 2011 metais, Vladimiras patirties semiasi dirbdamas ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijos, Ukrainos ir Baltarusijos rinkose.

Seminaro data: 2017 m. lapkričio 22 d. (trečiadienį).

Seminaro pradžia: 10 val.

Trukmė: ~2-3 val.

Vieta: J. Galvydžio g. 3, 101 kab., Vilnius.

Kadangi vietų skaičius ribotas, prašome registruotis el.p. rasa@smtp.lt (nuorodykite dalyvio vardą, pavardę, įmonės pavadinimą bei el.p.).